HAKKIMIZDA

Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız 2000 yılında Diyarbakır’de kurulmuştur. Tüm Türkiye il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Diyarbakır evden eve taşımacılık son model araç filosu ve alanında uzmanlaşmış deneyimli personelleri ile ve son teknoloji içeren teleskopik araç üstü asansör sistemi ile taşıma işlemlerini kaliteli sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Şehir içi nakliyat alanında kaliteli bir hizmet ve hijyenik ambalajlama ve paketleme yöntemlerimiz ile eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Evden eve nakliyat sektörü oldukça zor ve hassas bir taşıma sektörüdür. Diyarbakır ev taşıma firmamız bu hizmetlerimizin yanında eşya depolama , veya Şehirler arası nakliyat işlemlerinde müşterimize en başarılı çalışmalarımızı yine firmamız olarak sunabilmekteyiz. Evlerin veya ofis , iş yerlerinizin farklı bir başka ile veya ilçeye taşınmasında en başarılı çalışmalarımızı yaparak müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Başka bir şehire yapılacak taşımacılık işlemleriniz’de eşyalarınızın uzun yolda sorun görmemesi amacıyla sizlere özel çözümler üretmekteyiz. Çözümleri şirketimiz ve alanında uzmanlaşmış personellerimiz tarafından üretilmektedir. Bu konuda öncü olan şirketimiz ülkemizin her yerine evden eve nakliyat hizmetini vermektedir.Müşterilerimize son model araçlar ile ve uzman personellerimiz devamlı olarak yenilenen ekipmanlar ile yıllardan beri hizmet veren Ev-trans evden eve nakliyat sizlere kaliteli bir hizmet vermeye odaklanmıştır.

Firmamız Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 hizmet vermektedir. Sizlere özel olarak ücretsiz ekspertiz sunan şirketimiz eşyalarınızı gelip yerinden görmektedir. Kalitenin ve güvenin adresidir. Güven ile eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.Diyarbakır, insan sirkülasyonunun olduğu 2. büyük İlimizdir. Diyarbakır’de her zaman onlarca insan iş yerini ve evini değiştiriyor. Ve nakliyat, son derece yoğun stresli zahmetli bir iş süreci olduğu için kişilerin gözlerini korkutmaktadır. Çoğu müşterilerimizin tereddüdü kalitesiz kötü bir nakliyat şirketiyle karşılaşmak olmaktadır. Çünkü bunlar eşyanın zarar görme durumunu taşımaktadır. Ve zaman kaybı para kaybı ve bir çok kayıp beraberinde getirmektedir. Oysa Diyarbakır Evden Eve Nakliyat şirketimiz ile Diyarbakır nakliyat sektöründe 2000′ lı yıllarından beri bu taşımacılık sektöründe aktif olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

TOP